DOLAR 32,2903 0.16%
EURO 34,9430 0.23%
ALTIN 2.423,120,08
BITCOIN 2178264-1,22%
İstanbul
22°

AÇIK

13:07

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Borusan Next: Premium İkinci El Otomobil Deneyimi

Borusan Next: Premium İkinci El Otomobil Deneyimi

Ayrıcalıklı hizmet kalitesi ve yüksek müşteri memnuniyetiyle Türkiye'de premium otomobil perakendeciliğinin öncülerinden Borusan Otomotiv Grubu, kullanılmış otomobil pazarında da iddiasını güçlendiriyor.

ABONE OL
Nisan 24, 2024 12:46
Borusan Next: Premium İkinci El Otomobil Deneyimi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ayrıcalıklı hizmet kalitesi ve yüksek müşteri memnuniyetiyle Türkiye’de premium otomobil perakendeciliğinin öncülerinden Borusan Otomotiv Grubu, kullanılmış otomobil pazarında da iddiasını güçlendiriyor.

Otomotiv perakendeciliğinde önemli bir adım atan Borusan Otomotiv, kullanılmış otomobil pazarında tam entegre bir hizmet ağı oluşturarak tüketicilere güvenilir ve kaliteli bir deneyim sunmayı hedefliyor. Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, Borusan Next’in pazardaki önemli bir boşluğu dolduracağını vurgulayarak, kullanılmış otomobil alım-satımında yaşanan güven sorunlarını çözmeyi amaçladıklarını belirtti.

Tiftik, ikinci el otomotiv pazarının büyüklüğü ve potansiyeline dikkat çekerek, Borusan Otomotiv’in 40 yıldır sunduğu premium hizmet kalitesini ve güvenini Borusan Next markası altında birleştirdiklerini söyledi. Borusan Next çatısı altında BMW, MINI, Jaguar, Land Rover gibi üst düzey markaların yanı sıra diğer yerli ve yabancı markaların da ikinci el alım-satımını gerçekleştireceklerini belirtti. Ayrıca, Borusan Next’in resmi internet sitesi olan www.borusan.com üzerinden tüm ikinci el araçların sorgulanabileceğini ve görüntülenebileceğini duyurdu.

Borusan Otomotiv’in bu adımı, kullanılmış otomobil alım-satımında tüketicilere daha şeffaf, güvenilir ve premium bir deneyim sunma konusundaki kararlılığını gösteriyor. Borusan Next’in etkin bir şekilde faaliyete geçmesiyle birlikte, ikinci el otomobil almak isteyenlerin kurumsal bir yapı ve güvenilir bir ortamda işlem yapma isteklerine cevap verebilecekleri bir platform oluşturulmuş olacak. Bu girişim, otomotiv perakendeciliğindeki yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımın bir yansıması olarak değerlendirilebilir.

DİKKAT!
FIGIEFA'nın Türkiye'ye Gelişi: Milyar Euro'luk Yatırımların Kapısı

Borusan Otomotiv, kullanılmış otomobil sektöründe başlattığı Borusan Next projesi ile önemli bir dönüşümü temsil ediyor. Borusan Araç İhale şirketinin de Borusan Next çatısı altında hizmet vermeye devam edeceğini belirten şirket yetkilisi, kurumsal müşterilere yönelik ihalelere devam edeceklerini açıkladı. Bu adım, ikinci el otomobil pazarında müşterilere sunulan hizmetlerin tam entegre bir yapı içerisinde sunulmasını sağlayacak.

Müşterilerin ekspertiz, alım-satım, takas, ihale ve değerleme gibi tüm ikinci el otomobil hizmetlerine tek bir noktadan erişebileceği vurgulanıyor. Ayrıca, müşterilerin online kanallar aracılığıyla tüm araç stoğuna ulaşabilecekleri ifade ediliyor. Borusan Next’in ilk aşamada Samandıra’daki modern ve konforlu hizmet noktasında otomobilleri inceleyebilecekleri belirtilirken, önümüzdeki günlerde İstanbul Kağıthane’deki yeni hizmet noktasının açılmasıyla genişlemenin devam edeceği bildiriliyor.

Bu gelişme, otomobil perakendeciliğinde dijitalleşmenin ve kullanıcı odaklı hizmet anlayışının giderek önem kazandığı bir dönemde gerçekleşiyor. Borusan Next projesi, müşterilere geniş kapsamlı ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmayı hedefliyor. İkinci el otomobil pazarında yaşanan güven sorunlarına karşı getirilen bu yenilikçi yaklaşım, sektördeki rekabeti artırarak müşteri memnuniyetini ve güvenini artırabilir.

Borusan Next’in kurumsal ve güvenilir yapısı, ikinci el otomobil alım-satımında yaşanan güven sorunlarına çözüm sunuyor gibi görünüyor. Özellikle premium segmentte yer alan markaların ikinci el araçlarını da bu platformda bulabilme imkanı, tüketicilere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Bu adım, sektördeki rekabeti artırarak müşteri memnuniyetini ve güvenini artırabilir.

DİKKAT!
ÖTV sürprizi otomobil pazarını hareketlendirecek

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.